Etiketler: Schneider

  TRİOS 2023

Bu projede 28 adet Schneider marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızca sağlanmıştır.

  SM6-36 Orta Gerilim Hücreleri

18Tümkar A.Ş. 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, OG hücrelerde sektörün en üst düzey teknoloji tasarımına sahip markalarından biri olan Schneider SM-6 serisinin tedarikini gerçekleştirmektedir.

  Astor Trafonun Yetkili Distribütörü

Bayiliğini yaptığımız ASTOR, aylık 2000 adetlik dağıtım transformatörü üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük trafo üretim kapasitesine sahip fabrikası olup, alanında Dünya’da ilk 5 firma arasında yerini almıştır.

  Aydın Kuruyemiş Fabrikası

Bu projede 2 adet 1600kVA ve 2 adet 1000kVA Astor marka hermetik tip trafo ile 12 adet Ulusoy marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızdan sağlanmıştır.

  Ulusoy Elektrik’in Yetkili Bayisi

TEDAŞ-MYD’nin ilgili şartnamesine göre BS-35 betondan üretilen Ulusoy Elektrik monoblok beton köşkler, hava yalıtımlı hücreler/ gaz yalıtımlı hücreler, dağıtım trafoları, alçak gerilim (AG) panoları ve dağıtım ürünleri için 36 kV’ya kadar sekonder dağıtım sistemlerinde kullanım amacıyla tasarlanmıştır.

  Okan Üniversitesi Diş Hastanesi

Bu projede 1 adet 1000kVA Schneider marka hermetik tip trafo ile 6 adet Ulusoy marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızdan sağlanmıştır.