Etiketler: Ulusoy

  TRİOS 2023

Bu projede 28 adet Schneider marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızca sağlanmıştır.

  Astor Trafonun Yetkili Distribütörü

Bayiliğini yaptığımız ASTOR, aylık 2000 adetlik dağıtım transformatörü üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük trafo üretim kapasitesine sahip fabrikası olup, alanında Dünya’da ilk 5 firma arasında yerini almıştır.

  Tümkar Yıllık Toplantısı

Tümkar A.Ş. olarak yıl sonu toplantımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Şirketimiz için pek çok önemli başarıya imza attığımız bir yılı geride bıraktık. 2018 yılında da başarılı bir performansla hedeflerimize doğru ilerlemeye devam edeceğimize inanıyoruz.

  Aydın Kuruyemiş Fabrikası

Bu projede 2 adet 1600kVA ve 2 adet 1000kVA Astor marka hermetik tip trafo ile 12 adet Ulusoy marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızdan sağlanmıştır.

  Ulusoy Elektrik’in Yetkili Bayisi

TEDAŞ-MYD’nin ilgili şartnamesine göre BS-35 betondan üretilen Ulusoy Elektrik monoblok beton köşkler, hava yalıtımlı hücreler/ gaz yalıtımlı hücreler, dağıtım trafoları, alçak gerilim (AG) panoları ve dağıtım ürünleri için 36 kV’ya kadar sekonder dağıtım sistemlerinde kullanım amacıyla tasarlanmıştır.

  Okan Üniversitesi Diş Hastanesi

Bu projede 1 adet 1000kVA Schneider marka hermetik tip trafo ile 6 adet Ulusoy marka hava izoleli hücre tedariki tarafımızdan sağlanmıştır.

  Öznur Kablo’nun Yetkili Bayisi

Tümkar A.Ş. 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, sektörün en modern üretim hattına sahip olan Öznur Kablo’nun ana bayiliğini yürütmektedir.