Kurumsal

Tümkar Kurumsal

Enerjisini Kaynağından Alır

Tüm Grubu’nun iştiraki olan şirketimiz, grubun alçak gerilim elektrik malzemeleri dağıtım ve pazarlama alanındaki 40 yıllık tecrübesini, orta gerilim elektrik malzemeleri satışı konularına aktarmak üzere 1999 yılında kuruldu.

Kurulduğumuz andan itibaren, tamamı genç ve dinamik elektrik mühendislerinden oluşan kadromuzla, orta gerilim ürünlerinin satışı ve satış sonrası teknik desteği konularında, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit edip, en doğru, en güvenli ve en kaliteli çözümü sunmayı ilke edindik.

Firmamız güçlü stok seviyesi ve yaygın lojistik ağı ile Schneider, Ulusoy ve Astor gibi enerji sektöründe lider birçok firmanın distribütörlüğünü ve mühendislik hizmetlerini yürütmektedir.

İstanbul, Avrupa ve Asya bölgeleri dışında, İzmir ve Ankara illeri başta olmak üzere, Türkiye geneline yayılmış geniş kadromuzla, Türkiye’de endüstri ve sanayinin gelişiminde güvenle ve sevgiyle anılan bir iş ortağı olmak için ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

– Üstlendiğimiz her projede yasalara ve etik değerlere sonuna kadar uyup, bu güvenin verdiği güç ile hareket ederiz.

– Sonuç odaklı ve sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hedeflerimizi en kısa sürede yerine getirmeyi şart kabul ederiz.

– Tamamı elektrik mühendislerinden oluşan kadromuz, müşterilerin ihtiyaçlarına doğru ve kalıcı çözümler bulmanın yanı sıra, onların her an ulaşabileceği güvenilir bir iş ortağı olmak için de çalışır.

– Stok seviyemiz ve yaygın lojistik ağımızla Türkiye’nin her noktasına profesyonelliğimizi tam zamanında taşımayı ilke edindik.

İnsan Kaynakları Politikamız;

Gelişim sağlayan, değer yaratan ve uygulanabilir İnsan Kaynakları Stratejileri geliştirmek, Tüm Grubu kültürü çerçevesinde, bağlılığı yüksek, gelişime hevesli ve motivasyonu yüksek ekipler oluşturulmasını hedeflemektedir.

Bir şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlayan en önemli unsur hiç şüphesiz çalışanlarının kalitesidir. TÜM GRUBU olarak geçmişten gelen çalışma kültürümüzle belirlediğimiz etik kurallar sayesinde, çalışanlarımıza huzurlu, adil ve demokratik bir çalışma ortamı sunarız. Ünvan farkı gözetmeksizin tüm çalışanlarımızın yapıcı fikirlerini değerlendirir ve adapte edilme imkanı olanları en kısa sürede hayata geçiririz. Bu kalite anlayışının devamlılığını sağlamak için, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine önem vermekte ve memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaya çalışmaktayız.