Ulusoy Elektrik – HMH Serisi Metal Mahfazalı Modüler Hücre

HMH Serisi Metal Mahfazalı Modüler Hücre

Tümkar A.Ş. 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, OG Hücrelerde sektörün en üst düzey teknoloji tasarımına sahip ve güvenli markalarından biri olan Ulusoy Elektrik’in kuruluşundan bu yana ana bayiliğini yürütmektedir.

Şirketimiz. elektrik mühendislerinden oluşan Orta Gerilim uzman ekibiyle, ihtiyacınız olan ürünü doğru tespit edip, Türkiye geneline yaygın güçlü stok kapasitesi sayesinde, uzun teslim süreleriyle uğraşmak yerine, bayiliğini yaptığımız ürünlerde fiyat esnekliği ve hızlı teslimat avantajı sağlamaktadır.

Tüm tip testleri uluslararası akredite laboratuvarlarda tamamlanmış ve rutin testleri de kendi fabrikalarında yapılmakta olan Ulusoy Elektrik hava yalıtımlı metal mahfazalı modüler hücreler güvenle kullanılarak çok kısa sürede pratik bir şekilde devreye alınabilmektedir.

İklim Koşullarına Elverişlidir
Ulusoy Elektrik markalı tüm OG Orta Gerilim hücre ürünlerde tropikal ortam ve iklim koşullarına uygun imalat seçeneği bulunmaktadır.

Depreme Dayanıklı
Ulusoy Elektrik 2017 yılının ikinci yarısında, en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan hava yalıtımlı HMH 36 serisi hücreleri sismik dayanıklılık test onayını almıştır. Dünya’nın en prestijli ve alanında en önemli laboratuvarlarından birisi olan İspanya Virlab Laboratuvarı’nda test edilen hücreler uluslararası standartlarda; IEC 62271-210 ve IEEE693 standartlarına göre ayrı ayrı test edildi ve sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

İşletme Güvenliğinizi Düşünüyoruz
Ulusoy marka ürünlerimiz, TSE ve ISO belgelerinin yanı sıra IEC standartlarını baz alarak üretilip sizlere tedarik edilmektedir. Bunun yanında Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ne yapılan ihracatta Rusya GOST standartlarına uygun üretim yaptırılıp tedariki sağlanabilmektedir.

Süpervizörlük Hizmeti
Tümkar A.Ş. olarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü Orta Gerilim uzmanı mühendislerimizle birlikte tespit ediyor ve geniş stok imkanımız sayesinde hızlı bir şekilde tedarik ediyoruz. Talebiniz doğrultusunda projeniz için ürünleri devreye alma ve röle ayar hizmetlerimizle de çözüm ortağınız olmaktayız.

Ulusoy Elektrik HMH serisi metal mahfazalı modüler hücreler, uzman mühendis kadrosu tarafından 36 kV’ a kadar sekonder dağıtım sistemlerinde, konvansiyonel veya kompakt köşk tipi trafo merkezlerinde ve endüstriyel tesislerde, dâhili mekânlarda kullanım amacı ile tasarlanmış ve IEC standartlarına göre üretilen orta gerilim şalt cihazlarıdır. Tüm tip testleri uluslararası akredite laboratuvarlarda (KEMA vb) tamamlanmış ve rutin testleri de fabrikamızda yapılmakta olan Ulusoy Elektrik hava yalıtımlı metal mahfazalı modüler hücreler güvenle kullanılarak çok kısa sürede pratik bir şekilde devreye alınabilmektedir.

 

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>