Öznur Kablo – 20.3/35 kV XLPE İzoleli Orta Gerilim Güç Kabloları (Alüminyum)

ÖZNUR KABLO - 20.3/35 kV XLPE İzoleli Orta Gerilim Güç Kabloları (Alüminyum)

Tüm Grubu 40 yıllık Elektrik tecrübesi ve Tümkar A.Ş.’nin 20 yıla yakın Orta Gerilim OG tecrübesi ile XLPE kabloda sektörün en önde gelen kablo markası Öznur Kablo’nun yetkili bayiliğini yürütmektedir.

Elektrik mühendislerinden oluşan güçlü kadrosuyla, ihtiyacınız olan ürünü doğru tespit edip, Türkiye geneline yaygın güçlü stok kapasitesi sayesinde, uzun teslim süreleriyle uğraşmak yerine, ihtiyacınız olan kabloyu en kısa zamanda, projenize uygun haliyle ve avantajlı fiyatlarla temin etmektedir.

20.3/35 kV XLPE İzoleli Tek Damarlı Yuvarlak Alüminyum Zırhlı Orta Gerilim Güç Kabloları, kısa devre akımlarının büyük olduğu yerleşim ve sanayi bölgelerinin elektrik enerjisi ile beslenmelerinde, hariçte, kablo kanallarında, dahili ve toprak altlarında kullanılır. Ayrıca XLPE Kablolar mekanik zorlanmaların bulunduğu yerlerde kullanılır.

Tip: YXC7VY2V(TSE) // N2XSYR(AL)Y(VDE) // Cu/XLPE/CWS/PVC/AWA/PVC(BS)

Standartlar: TS IEC 60-502-2, VDE 0276, BS 6622

Yapısı: Bakır iletken, iç yarı iletken, XLPE izole, dış yarı iletken, yarı iletken bant, bakır siper, bakır tutucu bant, polyester bant, PVC ayırıcı kılıf, alüminyum tel zırh, tutucu bant, PVC dış kılıf

Kullanıldığı Yerler: Ağır işletme şartlarında, yeraltında, güç merkezlerinde, şalt tesislerinde, şehir şebekelerinde endüstri tesislerinde toprak altında ve kablo kanalında kullanılır.

Teknik Veriler: Maks. çalışma sıcaklığı 90°C

Müsade edilen Maks. kısa devre sıcaklığı 250°C

Maks. 5 s için

Min. bükülme yarı çapı 15*D D:Kablo dış çapı (mm)Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>