Öznur Kablo – 20.3/35 kV XLPE İzoleli Orta Gerilim Güç Kabloları (Bakır)

ÖZNUR KABLO - 20.3/35 kV XLPE İzoleli Orta Gerilim Güç Kabloları (Bakır)

Tüm Grubu 40 yıllık Elektrik tecrübesi ve Tümkar A.Ş.’nin 20 yıla yakın Orta Gerilim OG tecrübesi ile XLPE kabloda sektörün en önde gelen kablo markası Öznur Kablo’nun yetkili bayiliğini yürütmektedir.

Elektrik mühendislerinden oluşan güçlü kadrosuyla, ihtiyacınız olan ürünü doğru tespit edip, Türkiye geneline yaygın güçlü stok kapasitesi sayesinde, uzun teslim süreleriyle uğraşmak yerine, gerekli kabloyu en kısa zamanda, projenize uygun haliyle ve avantajlı fiyatlarla temin etmektedir.

XLPE Kablolar, kısa devre akımlarının büyük olduğu yerleşim ve sanayi bölgelerinin elektrik enerjisi ile beslenmelerinde, hariçte, kablo kanallarında, dahili ve toprak altlarında kullanılır. Ayrıca XLPE Kablolar mekanik zorlanmaların bulunduğu yerlerde kullanılır.

XLPE Kablo Yapısı

Bakır iletken, iç yarı iletken, XLPE izole, dış yarı iletken, yarı iletken bant, bakır siper, PVC dolgu, PVC ayırıcı kılıf, galvanizli yassı çelik tel zırh, galvanizli çelik tutucu bant, PVC dış kılıf

Teknik Bilgiler

  • Maksimum işletme sıcaklığı: 90°C
  • Maksimum kısa devre sıcaklığı: 250°C (+≤ 5 sn)
  • Serin sıcaklığı min: -5°C
  • Standart: TS IEC 60502-2 VDE

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>