Schneider – Kuru Tip Transformatörler (Trihal Trafo)

Schneider Kuru Tip Transformatörler ( Trihal Trafo )

Yüksek performanslı ve üstün tasarımlı Schneider Trihal Kuru Tip Trafo’nun Türkiye’deki tek yetkili satış distribütörü Tümkar A.Ş.’dir.

Schneider, Trihal markalı kuru tip güç ve dağıtım trafoları, Fransa’dan Türkiye’ye ithal edilerek ülke genelinde satışı ve dağıtımı Tümkar A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Dünya üzerindeki rakiplerinin tümünün üretim kapasitesinden daha fazla üretim kapasitesine sahip olan Schneider Elektrik, dökme reçineli kuru tip dağıtım transformatörleri alanında bütün teknolojilerin öncüsü konumundadır.

630kVA ile 2500kVA arası tüm güçlerde trafolarımız sizlere derhal teslim edilmeye hazır olarak depomuzda yer almaktadır. Özel projeler için talep edilen Trihal bakır sargılı veya step-up trafoları da Türkiye’ye sadece Tümkar A.Ş. getirebilmektedir.

Schneider Trihal Trafo Özellikleri

  • Patenti France Transfo’ya ait olan bu üstün teknoloji, Fransa’daki Ennery Tesisinde uygulanmıştır.
  • AFAQ (Fransız Kalite Güvence Kurumu) tarafından düzenlenen sertifika, Trihal transformatörlerin uluslararası ISO 9001 standardı ile uyumlu üretildiğini belirtmektedir.
  • Trihal üretim tesisleri, bu sektörde ISO 14001 sertifikası alan ilk Fransız tesistir ve 1998 yılından bu yana bu sertifikaya sahiptir.
  • Trihal, çevre dostu olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve YG/AG transformatörleri için ekolojik sorumluluk sağlar. Ürün tasarımı ile çevresel etkileri en alt düzeye indirmeye odaklanmıştır.

–  100 kVA’dan 15 MVA’ya kadar  nominal güç
–  36 kV’ye kadar nominal yalıtım düzeyi
–  Nominal frekans 50 veya 60 Hz
–  Dökme reçinede muhafaza edilen OG sargıları
–  Önceden emprenyelenmis AG sargıları
–  Termik Yalıtım Sınıfı F
–  E3, C3,  F1 belgeli
–  -60°C’ye kadar saklama sıcaklığı
–  %95 oranında yüksek düzeyde neme dayanıklı
–  Talep üzerine doğal yollardan (AN) ya da hava (AF) ile soğutma
–  Talep üzerine iç mekan veya dış mekan montajı (muhafaza ile)
–  IP44’e kadar koruma sağlayan muhafaza
–  Özel istek üzerine Yük Altında Kademe Değiştirici (OLTC)

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>