Schneider – OG Hücreler (SM6 Hücreler)

Schneider OG Hücreler ( SM6 Hücreler )

Hava Yalıtımlı Metal Mahfazalı ( Metal Enclosed ) Orta Gerilim Hücreler

Tümkar A.Ş., 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, OG Hücrelerde dünyaca bilinen markalarından biri olan Schneider Elektrik’in ana bayiliğini yürütmektedir.

Tümkar A.Ş. elektrik mühendislerinden oluşan Orta Gerilim uzmanı ekibiyle, ihtiyacınız olan ürünü doğru tespit edip, Türkiye geneline yaygın güçlü stok kapasitesi sayesinde, uzun teslim süreleriyle uğraşmak yerine, ürünlerde fiyat esnekliği ve hızlı teslimat avantajı sağlamaktadır.

  • Metal Mahfazalı modüler hücreler 1-24kV ve 36kV olmak üzere 2 farklı izolasyon seviyesinde üretilmektedir.
  • 24kV ve 36kV Hava Yalıtımlı Metal Mahfazalı Modüler Orta Gerilim Hücreler OG/OG veya OG/AG trafo dağıtım merkezlerinde kullanılmaktadır.
  • Hücreler arası bağlantılar, ısı büzüşmeli makaron ile kısmen izole edilmiş baralar ile sağlanır. Ana baralar 630A ya da 1250A olarak talebiniz doğrultusunda üretilebilmektedir.
  • Döner ayırıcı, SF6 gazlı ayırıcı ve SF6 gazlı yük ayırıcısı kullanılarak boyutları minimize edilmiştir.
  • Tesisatınızı ve elektrik beslemesinin sürekliliğini korurken çalışmama süresini azaltan kontrol, izleme ve koruma cihazlara sahip olmakla birlikte Sepam röleleri uzaktan kontrol dikkate alınarak tasarlanmış bir seridir.


İklim Koşullarına Elverişli

Tüm OG Orta Gerilim hücre ürünlerinde tropikal ortam ve iklim koşullarına uygun imalat seçeneği bulunmaktadır.

İşletme güvenliğinizi düşünüyoruz.

Ürünlerimiz, TSE ve ISO belgelerinin yanı sıra IEC standartlarını baz alarak üretilip sizlere tedarik edilmektedir.

Süpervizörlük Hizmeti

Tümkar A.Ş., olarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü Orta Gerilim uzmanı mühendislerimizle birlikte tespit ediyor ve geniş stok imkanımız sayesinde hızlı bir şekilde tedarik ediyoruz. Talebiniz doğrultusunda projeniz için ürünleri devreye alma ve röle ayar hizmetlerimizle de çözüm ortağınız olmaktayız.

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>