Ulusoy Elektrik – UBET Serisi Kompakt Beton Trafo Merkezi

UBET Serisi Kompakt Beton Trafo Merkezi

Tümkar A.Ş., 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, Türkiye’nin ilk prefabrik beton trafo köşkü üretimini gerçekleştiren Ulusoy Elektrik’in ana bayiliğini yürütmektedir.

Tümkar A.Ş. elektrik mühendislerinden oluşan Orta Gerilim uzman ekibi, her boyutta köşk taleplerinizi karşılamada, fiyat esnekliği ve hızlı teslimat avantajı yaratmaktadır.

Ulusoy Elektrik köşkleri, yüksek güvenlikli yapılarıyla depreme, zorlu iklim ve çevre şartlarına dayanıklıdır, içerisinde bulunan hücreleri ve orta gerilim ürünlerini kusursuz bir şekilde korur. Tüm üretilen köşkler TEDAŞ-MYD’nin ilgili şartnamesine göre BS-35 betondan üretilmektedir. Ulusoy beton köşkler Türkiye’deki her dağıtım bölgesinde kabul görmektedir ve dağıtım bölgelerinde istenilen renklere uygun boyanabilmektedir. Ekstra hücre montaj bedeli harcaması ve efor sarf etmenize gerek kalmadan, hücreleriniz köşklerin içinde montajlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Türkiye’nin ilk prefabrik beton trafo köşkü üretimini gerçekleştiren Ulusoy Elektrik sektördeki liderliğini koruyarak dağıtım ve trafo merkezleri için fabrika çıkış testleri tamamlanarak sahada montaja hazır olarak teslim edilen kompakt trafo merkezi çözümleri sunmaktadır. TEDAŞ-MYD’nin ilgili şartnamesine göre BS-35 betondan üretilen Ulusoy Elektrik UBET serisi monoblok beton köşkler, açık alanlarda modüler ve kompakt hava yalıtımlı hücreler/ gaz yalıtımlı hücreler, dağıtım trafoları, alçak gerilim (AG) panoları ve diğer orta gerilim (OG) şalt ve dağıtım ürünleri için 36 kV’ya kadar sekonder dağıtım sistemlerinde kullanım amacıyla tasarlanmıştır.

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>