Ulusoy Elektrik – URING Serisi Sf6 Komple Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre RMU

URING Serisi Sf6 Komple Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre RMU

Tümkar A.Ş., 20 yıla yakın Orta Gerilim malzemesi satış tecrübesiyle, OG Hücrelerde sektörün en üst düzey teknoloji tasarımına sahip ve Türkiye’de en çok tercih edilen Gaz Yalıtımlı Hücre markalarından biri olan Ulusoy Elektrik’in kuruluşundan bu yana ana bayiliğini yürütmektedir.

 

Şirketimiz. elektrik mühendislerinden oluşan Orta Gerilim uzman ekibiyle, ihtiyacınız olan ürünü doğru tespit edip, Türkiye geneline yaygın güçlü stok kapasitesi sayesinde, uzun teslim süreleriyle uğraşmak yerine, ihtiyacınız olan ürünlerde fiyat esnekliği ve hızlı teslimat avantajımı sağlamaktadır.

 

İklim Koşullarına Elverişli
Tüm OG Orta Gerilim hücre ürünlerinde tropikal ortam ve iklim koşullarına uygun imalat seçeneği bulunmaktadır.
Depreme Dayanıklı

Genişleyebilir yapısı itibari ile Metal Mahfazalı SF6 Gaz İzoleli Kompakt Hücrelerle birleştirilebilir. Ana bara bağlantıların esnekliği sayesinde, deprem, toprak kayması, zemin oturması gibi hücreler arasındaki bağlantıları olumsuz etkileyen etkenlerden zarar görmez ve işletme sürekliliğini temin eder.

 

Süpervizörlük Hizmeti
Tümkar A.Ş. olarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü Orta Gerilim uzmanı mühendislerimizle birlikte tespit ediyor ve geniş stok imkanımız sayesinde hızlı bir şekilde tedarik ediyoruz. Talebiniz doğrultusunda projeniz için ürünleri devreye alma ve röle ayar hizmetlerimizle de çözüm ortağınız olmaktayız.

Ulusoy Elektrik URING serisi komple gaz yalıtımlı orta gerilim (OG) modüler RMU’lar, arttırılmış fonksiyonel özellikleri ve minimize edilmiş boyutlarıyla günümüzün gelişmiş OG sekonder dağıtım sistemlerinde kullanılmakta olan şalt cihazlarıdır. IEC standartlarına uygun olarak üretilen komple gaz yalıtımlı OG modüler hücreler KEMA gibi uluslararası akredite laboratuvarlarda test edilmiştir.

Not : Açıklanan fiyatlar, liste fiyatları olup, iskonto oranları için satış mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için tıklayın >>>